Szkolenia

Misją naszych szkoleń jest pomoc oraz zachęta do rozwoju osobistego i zawodowego, podnoszenie lub doskonalenie kwalifikacji zawodowych, jak również doskonalenie umiejętności interpersonalnych pracowników.

Dobre i skuteczne szkolenie musi łączyć teorię z praktyką, w taki sposób, by nowe umiejętności można było łatwo „przenieść” z warunków szkoleniowych do codziennych zadań.

Dlatego też, już na etapie przygotowań dbamy o to, by dowiedzieć się jak najwięcej o rzeczywistych potrzebach szkoleniowych. W tym celu rozmawiamy z osobami odpowiedzialnymi za organizację, jak również z przyszłymi uczestnikami naszych warsztatów.

Dzięki temu nasi trenerzy mogą przygotować program i zajęcia dostosowane do specyfiki Państwa firmy, mówią „tym samym językiem” co uczestnicy szkoleń, a zadania są przygotowywane w taki sposób, by jak najlepiej odzwierciedlały autentyczne problemy i otoczenie w jakim się pojawiają.

 

Co nas wyróżnia?

Brak gotowych programów - indywidualnie opracowujemy i realizujemy każdy projekt i każde zajęcia. Dostosowujemy styl pracy i zawartość programu do kultury firmy Klienta.

Nasi trenerzy i konsultanci to praktycy - proponują  realne rozwiązania z własnej praktyki lub modele zaczerpnięte z literatury i dopasowane do rzeczywistości uczestników.

Nie eksperymentujemy - dzielimy się wiedzą i doświadczeniami wynikającymi z naszej wieloletniej pracy w biznesie.  Nie podejmujemy się realizacji zajęć z tematów, na których się nie znamy.
 
Pomagamy skutecznie wyznaczać i realizować cele, motywować oraz dyscyplinować do skutecznego działania. Wierzymy również, że ciekawie i inspirująco prowadzone zajęcia oraz dobra atmosfera są ważne dla efektywności szkolenia.
 
Mamy świadomość, iż zadowolenie Klientów, wpływa na budowanie trwałych relacji, dlatego też w biznesie kierujemy się tą zasadą.

 

Rekrutacja

W związku z planowanym rozpoczęciem realizacji projektu „Efektywny Manager IT” w ramach Poddziałania 8.1.1 POKL, Silesia Development poszukuje pracownika na stanowiska:

 

 

ITC-Partners Sp. z o.o., w związku z planowanym rozpoczęciem realizacji projektu „Efektywny Manager IT” w ramach Poddziałania 8.1.1 PO KL, poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. rozliczeń