KOMPLEX ŻURAWIA , SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE, ul. ŻURAWIA.

Nasza inwestycja zlokalizowana jest w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Żurawiej, w niedalekiej odległości od dwóch parków miejskich oraz pola golfowego. Niewątpliwą zaletą jest bezpośrednie sąsiedztwo domów jednorodzinnych, dzięki czemu okolica jest spokojna i bezpieczna. Projekt obejmuje 4 dwukondygnacyjne domy w zabudowie szeregowej, z własnym garażem i ogrodem, które łączą w sobie zalety mieszkania i własnego domu z indywidualnym wejściem, ogródkiem i miejscem postojowym. Obiekty mieszkalne wyróżniają się nowoczesną architekturą i funkcjonalną aranżacją przestrzeni.

Oferujemy 4 działki o powierzchniach: 237 m², 266 m², 350 m² oraz 404 m². Poszczególne budynki to dwukondygnacyjne domy o powierzchni użytkowej około: 135 m². Każdy dom posiada ogród oraz jednostanowiskowy garaż. Indywidualne domy obejmują dwie kondygnacje. Na parterze zlokalizowany jest przestronny salon z otwartą kuchnią i wyjściem do ogrodu, toaleta, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap oraz garaż (wejście do garażu jest z domu). Na drugiej kondygnacji znajdują się trzy sypialnie, jasna łazienka z oknem oraz hall.

Całość została pomyślana tak, aby mieszkańcy mieli możliwość indywidualnego rozplanowania układu pomieszczeń, co zapewnia komfort nawet w przypadku licznej rodziny.

Uniwersalny projekt wnętrz ułatwia zaaranżowanie przestrzeni zgodnie z indywidualnymi preferencjami przyszłych mieszkańców.